جهت درخواست اعزام مکانیک خودرو با ما تماس بگیرید

پنچرگیری

برای شما هم پیش آمده که در هنگام رانندگی، ناگهان خودروی شما بنا به دلایلی از قبل پیش بینی نشده، هچون فرو رفتن شی تیز در لاستیک، فرسایش لاستیک و… ناگهان دچار پنچری می شود. این اتفاق قابل پیش بینی نیست و در نتیجه بهترین راهکار جهت پنچرگیری در این شرایط ناگهانی، تماس با پنچرگیری سیار است.

پنچر شدن خودرو، می تواند در شرایطی خطر ساز باشد. و خودرو، و از همه مهم تر سرنشینان آن را با خطر مواجه سازد. پس ضروری است نشانه های پنچر شدن خودرو را قبل از وقوع خطر شناسایی کنید و بهترین تصمیم را در زمان بگیرید.

 

پنچرگیری در سریع ترین زمان

شرایطی را تصور کنید که باید در کوتاه ترین زمان ممکن در محلی حضور پیدا کنید، ناگهان خودروی شما در بین راه پنچر می شود و آنجاست که آه از نهادتان بر می خیزد. نه امکانات لازم را برای پنچرگیری دارید و نه زمان کافی! در این شرایط استرس زا توقع هرگونه امداد رسانی را دارید تا مشکل خودروی شما را حل کند.

اما صادقانه بگوییم که در آن شرایط هم خدمات با کیفیت تر و مقورن به صرفه تر  را ترجیح می دهید. حال چه کاری از دست شما بر می آید؟ صبر کنید. لازم نیست نگران باشید.

امداد خودرو همدان با دارا بودن ویژگی تضمینی پنچرگیری سیار خودرو، در سریع ترین زمان ممکن و بسیار با کیفیت، خدمات پنچرگیری شما را در هر موقعیتی که باشید، انجام می دهد.

Tire puncture
پنچرگیری ، خدمات پنچرگیری دیاکو امداد

 

پنچرگیری را چگونه انجام دهیم؟

این که پنچرگیری را چگونه انجام دهیم و بطور کلی چگونه پنچرگیری کردن به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از آن عوامل روش های متنوع و انواع روش پنچرگیری ماشین است که پنچرگیری با آنها انجام می شود. بسته به شرایط و امکاناتی که دارید می توانید از انواع روش پنچرگیری ماشین که در ادامه آمده استفاده نمایید تا پس از آگاه شدن از اینکه پنچرگیری را چگونه انجام دهیم، پنچرگیری خودروی خود را انجام دهید.

 

پنچرگیری سیار، امدادی مطمئن در زمان

در مواردی حتما برایتان پیش آمده که پس از پنچر شدن خودرو، امکانات و لوازم کافی همچون اسپری پنچرگیری، آچار چرخ، لوازم پنچرگیری تیوبلس و … جهت پنچرگیری را نداشته باشد. و یا شریط لازم را برای اینکه پنچرگیری را خودتان انجام دهید، درحالی که قراری کاری دارید و قصد ندارید با پنچرگیری خودرو، ریسک آلوده شدن را به جان بخرید را ندارید.

پس بنابراین بهترین تصمیمی که می توانید اعمال کنید، کمک گرفتن از یک پنچرگیری سیار خودر است که مشکلاتتان را به بهترین نحو انجام خواهد داد و خدماتی ارزنده ارائه خواهد داد. پنچرگیری سیار، زیر مجموعه امداد خودرو دیاکو شهر همدان، با ارائه خدماتی ارزنده و با کیفیت، در شرایط پنچرشدن خودرو به شما اطمینان خاطر می دهد و خودرویتان را با خدماتی ارزشمند و کارا، آن طور که شایسته شما است، سرویس دهی می کند.

 

خدمات پنچرگیری در محل

یکی از خدمات ارزشمند و قابل توجهی که امداد خودرو دیاکو همدان در خصوص پنچرگیری انجام می دهد، مروبط به خدمات پنچرگیری در محل است. شاید شما نیز این تجربه را داشته باشید که خودرویتان در طول مسیر دچار اختلال یا نقص فنی شود یا مشکلاتی از قبیل پنچری برای لاستیک خودرویتان پیش بیاید.

مهم است که بدانید ادامه رانندگی و بی توجهی به لاستیک پنچر خودرو بسیار خطرناک است و باید در سریعترین زمان پنچرگیری خوردو را انجام دهید.

اما گاهی با توجه به اینکه لاستیک خودروی شما مدت زمان طولانی باز نشده و یا به دلیل زنگ زدگی بین رینگ و لاستیک، نمی توانید لاستیک را از ماشین جدا کنید، و اطلاعاتی هم در این زمینه ندارید. خودروی شما در محل باقی مانده و لاستیک آن پنچر است و نمی توانید آن را حرکت دهید. پس بنابراین در این شرایط دست به دامن امداد خودرو می شوید.

خدمات پنچرگیری در محل، از سری خدمات ارائه شده توسط شرکت امداد خودرو دیاکو شهر همدان، خدماتی ارزشمند را در این شرایط حساس به شما ارائه می دهد. ارسال افراد متخصص و ماهر جهت پنچرگیری خودروی شما در محل وقتی در شرایطی مشابه که گفته شد هستید، مزیت بسیار پر کاربردی است که از خاطر شما پاک نخواهد شد.

 

مزایای شگفت انگیز استفاده از پنچرگیری سیار در همدان

خدمات پنچرگیری در محل شهر همدان توسط شرکت امداد خودوری دیاکو، امکان پنچرگیری هر نوع خودرو را در هر مکان و موقعیت و در کوتاه‌ ترین زمان امکان‌ پذیر خواهد کرد.

 شما می توانید با سپردن خدمات پنچرگیری خودرو به یک تیم حرفه‌ای و با مزایای فوق العاده و با بکار گیری از بهترین لوازم پنچرگیری همچون، محلول پنچرگیری، مناسب ترین اسپری پنچرگیری، چسب پنچرگیری و دیگر امکانات مورد نیاز جهت پنچر گیری دیگر نگران پنچرگیری خودروی خود در محل و موقعیت خاص نباشید و اطمینان خاطر داشته باشید که خودرویتان سالم در زمان مشخص به شما تحویل داده شود.

با سپردن خدمات پنچرگیری خودروی خود به پنچرگیری سیار دیاکو همدان پنچرگیری در محل، دیگر نیازی نیست تا تما وقت خودتان را صرف پیدا کردن یک تعمیر گاه باکیفیت جهت پنچرگیری و یا یافتن بهترین لوازم مورد نیاز پنچرگیری مثل اسپری پنچرگیری، لوازم پنچرگیری دارای گارانتی، چسب پنچرگیری و… کنید.

از دیگر مزایای عالی پنچرگیری سیار دیاکو همدان می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • انجام خدمت در زمان دلخواه و در کوتاه ترین زمان ممکن
  • تجهیزات با کیفیت به همراه ضمانت نامه
  • ارائه خدمات شبانه روزی به مشتریان
  • صرفه جویی در زمان و هزینه خدمات ارائه شده
  • پاسخ‌گویی به ‌موقع به مشتریان و ارسال سریع امدادیارهای متخصص به محل
  • قیمت های مقرون به صرفه
  • تعویض زاپاس خودرو در محل
  • ارائه خدمات متنوع دیگر در خصوص خودرو همچون تنظیم باد لاستیک و ….

 

خدمات پنچرگیری در محل با دقت و کیفیت عالی

تیم اعزام شده در محل جهت انجام خدمات و سرویس دهی خودروی پنچر شما، از افراد ماهر تشکیل شده اند که در کوتاه ترین زمان، خدمات را روی خودروی شما پیاده خواهد کرد.

 قبل از پنچرگیری ویژگی های لاستیک خودرو، از جمله رنگ و ظاهر آن  ارزیابی می شود. همچنین از مزیت های درخشان پنچرگیری در محل، می توان به بکار بردن لاستیک های نو با برند خوشنام و عالی که دارای گارانتی و ضمانت نامه هستند اشاره کرد.

درهنگام باز و بسته کردن پیچ های چرخ های خودرو دقت کافی به عمل می آید و همچنین در شرایطی که لازم باشد، سوراخ پیچ ها تمیز و آلودگی ها و جرم های اضافه پاک خواهند شد.

پنچرگیری

 

کیت تعمیر پنچری

با یک کیت تعمیر پنچر لاستیک مجهز و کامل همواره آماده باشید، نحوه استفاده از آن را بدانید و پس از آن زمانی که زمانش رسید برای اقداماتی جهت حفاظت یا رفع پنچری خودرو انجام می دهید. توجه: فقط از کیت تعمیر یا رفع پنچری روی لاستیک روی تایرهای تیوبلس برای پنچرگیری تیوبلس استفاده کنید.

کیت تعمیر پنچری لاستیک باید شامل یک کیف قابل حمل و مجهز به تمام وسایل مورد نیاز برای رفع موقت پنچری باشد، که به شما آزادی عمل کافی برای آن لاستیک تعمیر شده می دهد تا با خیال راحت به یک متخصص تعمیر لاستیک برسید.

مانند هر وسیله دیگری، شما مبلغی را که برای آن پرداخت می کنید به اندازه همان ارزش کالای خود را دریافت می کنید، بنابراین زمانی که زمان خرید کیت تعمیر پنچر لاستیک فرا می رسد، تا جایی که می توانید هزینه کنید، زیرا به این ترتیب مطمئن خواهید شد که بهترین تجهیزات را خواهید داشت. و حتی در این شرایط با تعمیر و رفع پنچری لازم نیست هزینه پنچرگیری را هم متقبل شوید.