جهت درخواست اعزام مکانیک خودرو با ما تماس بگیرید

امداد باتری همدان

فراموش نکنید در بعضی مواقع که وسط خیابان هستید و عجله دارید باتری ماشین خراب می شود حال در این شرایط ممکن است شما در شهر همدان مسافر باشید یا اطلاعات دقیق راجب مراکز امداد باتری همدان نداشته باشید یا حتی ممکنه قصدتون تعویض یا تعمیر باتری خودرو باشه اما اطلاعات کافی مربوط به باتری های محبوب و موجود در بازار را ندارید. اینجا قراره شما با مراکز امداد باتری همدان، کلیات و جزییاتی درمورد باتری ها اشنا بشید.

باتری خودرو یک باتری قابل شارژ است. از قطعات یدکی ماشین میشه به باتری این جعبه کوچک قدرتمند اشاره کرد که طی گذشت زمان به دلیل وجود استهلاک نیاز به تعمیر دارد. عمر باتری ها با توجه به میزان و شرایط کارکرد آن ها 3 تا 5 سال محاسبه می شود. هر چه بیشتر در مورد باتری و سیستم الکتریکی خود بدانید، کمتر احتمال دارد که گیر بیافتید.

امداد-باتری-همدان

انواع باتری ماشین ها

تقسیم بندی باتری در ایران شامل دو دسته می شود:

باتری های موجود در بازار

فراموش نکنید در بعضی مواقع که وسط خیابان هستید و عجله دارید باتری ماشین خراب می شود حال در این شرایط ممکن است شما در شهر همدان مسافر باشید یا اطلاعات دقیق راجب مراکز امداد باتری همدان نداشته باشید یا حتی ممکنه قصدتون تعویض یا تعمیر باتری خودرو باشه اما اطلاعات کافی مربوط به باتری های محبوب و موجود در بازار را ندارید. اینجا قراره شما با مراکز امداد باتری همدان، کلیات و جزییاتی درمورد باتری ها اشنا بشید.

باتری خودرو یک باتری قابل شارژ است. از قطعات یدکی ماشین میشه به باتری این جعبه کوچک قدرتمند اشاره کرد که طی گزشت زمان به دلیل وجود استهلاک نیاز به تعمیر دارد. عمر باتری ها با توجه به میزان و شرایط کارکرد آن ها 3 تا 5 سال محاسبه می شود. هر چه بیشتر در مورد باتری و سیستم الکتریکی خود بدانید، کمتر احتمال دارد که گیر بیافتید.

مرغوب ترین برند های باتری

شما این حق را دارید که برای انتخاب باتری ماشین خود حساسیت لازم را به خرج بدهید چون سلامت و ایمنی باتری ماشین بعضی مواقع در رسیدن به قرارها تعیین می کند شما فرد خوش قول یا بد قولی هستید. سلامت باتری ماشین بسته به شرایط آب و هوایی و منطقه زندگی است. در هنگام خرید به نکاتی مانند سیلد یا غیر سیلد، آمپراژ، برند و کشور سازنده، تاریخ و کاور باتری توجه کنید. بهتر است از باتری های ایرانی که با توجه به ماشین های ایرانی طراحی شده استفاده کنیم. طی گزشت زمان اثبات شده برند های باتری صبا، سپاهان و برنا از بهترین باتری های ایرانی هستند که تضمین کیفیت شده و متقاضیان بالایی برای خرید دارند.

باتری مناسب برای شرایط جوی همدان

در هوای کوهستانی همدان با توجه به مشخصات برچسب شده روی باتری ها از باتری هایی که دارای حرف N هستد که نشانگر مناسب بودن برای آب و هوای سرد است استقبال می شود.همانطور که گفته شد باتری های اتمی مناسب شرایط آب و هوای گرم هستند که توصیه نمی شوند. اخیرا باتری هایی با پوسته هایی که دمای منفی 50 تا مثبت 150 درجه را تحمل می کنند موجود شده است.

وظیفه امداد باتری همدان

زمانی که باتری ماشین دچار مشکل شده و شما قادر به عیب یابی باتری خودرو نیستید و برای ادامه مسیر احتیاج به کمک دارید مراکز امداد باتری همدان تنها راه نجات شماست برای استفاده از خدمات امداد باتری همدان می توانید با تماس درخواست کمک کنید. امداد برای باتری ها از خدمات برای خودروها است که مراکز مختلف امداد باتری همدان آن ها را ارائه می دهند.

در مواقع اتصال کوتاه، شارژ بیش از حد مجاز، مسدود شدن دریچه ها و بخار اسید، عدم رعایت اصول سرویس و عدم کیفیت باتری ما نیازمند به امداد باتری همدان می شویم.

وظیفه-امداد-باتری-همدان

آدرس مراکز امداد باتری همدان

 • امداد خودرو سیار دیاکو، مرکز شبانه روزی 09186111610
 • امداد خودرو همدان، خدمات در این مرکز به صورت شبانه روزی و سیار ارائه می شود. 09120503165
 • امداد خودرو سید، ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و سیار است. 09183133998
 • نمایندگی سپاهان باتری، این فروشگاه از انواع باتری های اوربیتال سپاهان استفاده می کند. همدان، بلوار سید جمال الدین، بعد از کارخانه یخ. 09188156460
 • فروشگاه باتری رضا، همدان، میدان سپاه، بلوار بدیع الزمان همدانی. 09183186241

در بین مراکز امداد باتری همدان نمایندگی سپاهان باتری محبوب واقع شده است. این مرکز خدمات را به صورت نصب، تعویض و تعمیر باتری در محل خودرو شما انجام می دهد.به عنوان شناس امداد باتری همدان خدمات خودرویی بیشتری نیز ارائه می دهد.

کار کرد باتری

بعد از این که اطلاعات لازم برای خرید و تعویض باتری را کسب کردید شاید مشتاق باشید همراه ما شناختی از کارایی باتری داشته باشید. صحبت از باتری ماشین در اصل دانشی از قدرت است. باتری به اصطلاحی قلب و روح خودرو شماست که برق لازم را برای اجزای الکتریکی فراهم می کند. این مسئولیت بزرگیست چون ماشین بدون این جعبه کوچک قدرتمند حتی روشن نمی شود.

باتری خودرو دارای طیف وسیعی از عملکردهای مهم مانند ذخیره انرژی و تامین برق استارت، احتراق و سایر سیستم های حیاتی در هنگام راه اندازی است. بعلاوه، وقتی وسیله نقلیه شما کار نمی کند، به اجزای الکترونیکی کلیدی نیرو می دهد. تعمیر و نگهداری منظم باتری وسیله نقلیه به طولانی‌تر شدن عمر باتری شما کمک می ‌کند و حتی در سخت‌ترین آب و هوا، همه این اجزا را کلیک می ‌کنند، چشمک می‌ زنند، بوق می‌ زنند و می ‌درخشند. زمانی که دیگر مشخصات عملکرد سازنده را برآورده نمی کند باید تعویض شود.

4 نشانه زمان تعویض باتری

راه حل اسان تر اینه که قبل از این که به امداد باتری همدان نیازمند شوید مشکل باتری را پیش بینی و از آن جلوگیری کنید.در موارد مذکور زمان تعویض باتری فرا رسیده:

 • ماشین شما برای مدت طولانی خاموش بوده.
 • هنگام استارت با مشکل مواجه شدید.
 • چراغ باتری خودرو در قسمت جلویی داشبورد روشن شده.
 • باتری با چالش های فصلی مبارزه نمی کند.

احیای باتری بدون حضور امداد

اگر باتری اسیدی است:

 1. یک محلول پاک کننده را مخلوط کنید.
 2. خوردگی های باتری را تمیز کنید.
 3. سلول ها را تخلیه سپس آن ها را تمیز کنید.
 4. الکترولیت باتری را عوض کنید.
 5. باتری را شارژ کنید.
 6. ولتاژ و بارگذاری باتری را تست کنید.

باتری به باتری

ممکنه راجب روش باتری به باتری چیزی شنیده باشید. زمانی که ماشین استارت نمی خورد و دسترسی به امداد باتری همدان را نداشتید شما می توانید با کمک یک باتری دیگر موقت باتری را احیا کنید.در این روش به کابل های باتری به باتری و یک خودرو دیگر نیاز است. توجه داشته باشید این قابلیت فقط برای استارت زدن است و تا حرکت نکنید باتری شارژ نمی شود.

برای شروع همه وسایل فلری را از باتری دور کنید چه بهتر که از دستکش هم استفاده کنید. از سالم بودن کابل ها مطمعن شوید و گیره ها را تمیز کنید. هر رو خودرو خاموش باشند. کابل قرمز به قطب مثبت و کابل مشکی به قطب منفی متصل شود. خودرو سالم را روشن کنید و آرام آرام دور موتور را زیاد کنید سپس فرصت دهید ساکن کار کند. حالا به خودرو خاموش استارت بزنید و بعد از روشن شدن بزارید مدتی ساکن کار کند. اگر در تلاش اول به نتیجه نرسیدید تلاش دوم را 3 دقیقه بعد و تلاش سوم را 10 دقیقه بعد انجام دهید اگر موفق نشدید متاسفانه باتری شما به طور کامل از بین رفته.

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله مختصر و مفید به صحبت درباره باتری خودروها، مرغوب ترین برندها، امداد باتری ها و مشخصات امداد باتری همدان و روش های احیای باتری پرداختیم. امیدوارم به هدف مورد نظر رسیده باشید.